Парафія Святих Кирила і Методія

Запрошуємо на подячну молитву 31.12.2018 о 18.00 годині

Дорогі друзі, підходить до завершення старий рік і скоро ми будемо святкувати прихід Нового, дякувати Богові за все, що Він нам дав у цьому році і просити Благословення на новий 2019 рік. Ви ще не знаєте, як спланувати собі сьогоднішній вечір? Дозвольте, ласкаво, запропонувати Вам програму!

На 18.00 годину (а краще на 17.45 ви приїжджаєте до нас в храм, молитеся, знаходите собі місце, можете написати карточку намір на Службу Божу і чекаєте, бо о 18 годині до нас приїде наш Митрополит Володимир Війтишин. Вже традиційно, кожного року він до нашої парафіяльної спільноти приїжджає 31 грудня. Молимося разом Подячний Молебень і тоді Митрополит буде благословити іконостас у нашому храмі… Так, так – Ви добре прочитали – іконостас… Він ще у нас не завершений, скажімо бракує декілька ікон – які чекають на своїх жертводавців, але вже є вся структура, намісні ікони з мозаїки… Потім Митрополит нам скаже кілька слів і ми попрощаємося з Ним.

О 19 годині матимемо подячну Службу Божу і тоді я даватиму звіт про життя і діяльність нашої парафії. Опісля всіх присутніх запрошуємо на спільне святкування у приміщення Парафіяльного Центру… Всі хто, що може приносимо і гостимося… Не забудьте красиво одягнутися, причепуритися, взяти гарний настрій і бажання молитися і святкувати з цілою спільнотою пкм!!!

Від 22 години ви ще встигаєте поїхати святкувати зі своїми друзями та рідними, або ж залишитеся з нами!!!

Як до нас дістатися? Наша адреса – вул. Вербова, 32 – Крихівці… Автобус №26 до зупинки Вербова-Садова або на таксі – воно вас точно довезе до нашого храму!!!

Новини парафії

  • Переглядів: 713