Парафія Святих Кирила і Методія

Жертводавцям

Дорогі наші парафіяни, друзі, знайомі і просто доброчинці!

У нашій парафіяльній діяльності я часто звертаюся за допомогою. Колись ми з Вами разом збирали кошти для будівництва храму.  З Божою допомогою нам вдалося це зробити. Згодом ми почали опікуватися зведенням Монастирсько-Парафіяльного Центру ім. Святого Папи Івана Павла ІІ. І ми вже з Вами можемо радіти від того, що Центр функціонує, розвивається, у ньому багато люду і різних діяльностей відбувається…

Згодом ми разом придбали житло для багатодітної родини в Івано-Франківську.

І в нас знову новий проект: дитячий садочок “КОВЧЕГ”. Це грандіозний проект як для парафіяльного рівня, але ми з Вами разом – це велика сила. Наша спільнота завжди відзначалася тим, що ми хотіли творити, і завжди щось нового. І дитячий садочок – це щось дуже властиве діяльності церковної спільноти, бо це прямий обов’язок християн – піклуватися про виховання діточок.

На даний час паперові справи ми завершили, отримали офіційний дозвіл на початок будівництва. Розпочали саме будівництво і вже домуровуємо другий поверх нашого садочка. Завжди ласкаво просимо прийти, приїхати і подивитися!

Тому прощу ВАС, дорогі парафіяни, друзі, знайомі, прихожани: підтримайте нас, не будьте просто спостерігачами, але тими, хто підтримує :). Я щиро вірю, що мої чисті і прозорі наміри поблагословить Господь, і, якщо на це є Його свята воля, то мені разом з Вами вдасться зробити задумане. Господь дійсно дуже сильно допомагає і посилає у свій час все потрібне. Нехай буде благословенний Господь!

Реквізити для пожертв

Монастир ЗВС в ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Код 25597817

Розрахунковий Рахунок

UA063363100000026003300031769 у АТ “Ідея Банк” – м. Львів

або

Картковий рахунок у Приватбанку: 5363 5420 9530 4664 на ім’я о. Йосафата:

Бойко Василь Петрович з позначкою “Добровільна пожертва на КОВЧЕГ”

Дякую. Нехай Вас благословить Господь, щоб Ви ще довго і довго могли творити добро і допомагати іншим!

о. Йосафат Бойко, ВС