Парафія Святих Кирила і Методія

Згромадження Отців ЗВС

Згромадження «Воплоченого Слова» було засноване в Аргентині 25 березня 1984 року отцем Карлосом Мігелем Буелою. Ім’я «Воплоченого Слова» взяте від таїнства Воплочення Сина Божого, найбільшої події в історії людства. На цьому таїнстві базується наша духовність і від нього ми беремо приклад для визначення нашої специфічної мети – інкультуризації Євангелія, продовжуючи Воплочення Слова у всій людині та в усіх проявах людини, або ж можна сказати іншими словами – Євангелізації культури.

Наша Чернеча Родина складається з двох Згромаджень та Третього Чину мирян:

  1. Згромадження Воплоченого Слова у своїй більшості складається з священиків. Серед його членів є також брати. Є дві гілки: апостольська і контемплятивна.
  2. Згромадження Служебниць Господа і Діви з Матара (СГДМ) є жіночою гілкою нашої Чернечої Родини. До нього входять сестри, що ведуть як апостольський, так і контемплятивний спосіб життя.
  3. Третій Чин – це мирянська гілка Згромадження, до якої входять миряни, які допомагають та співпрацюють з Отцями та Сестрами у різних апостолятах та у духовних ініціативах.

Контемплятивна гілка присвячується виключно молитві, покуті, здійснює своє служіння самою молитвою, присутністю та навчанням. В Україні є один жіночий контемплятивний монастир Премудрості Божої у Бурштині.