Парафія Святих Кирила і Методія

Відкриття “РОКУ СВЯТОГО ЙОСИФА” з нашим Митрополитом Володимиром

31 грудня 2020 року у навечір’я нового 2021 року наша парафіяльна спільнота Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) пережила особливу урочистість. Нас відвідав Митрополит Володимир, щоб спільно помолитися подячний Молебень до Христа Чоловіколюбця (Серця Христового) і при цій нагоді урочисто відкрити “РІК СВЯТОГО ЙОСИФА”, приєднуючись таким чином до ініціативи Папи Франциска у Вселенській Церкві.
Такі відвідини Митрополита відбуваються вже вісім років поспіль і ця програма відвідин включає декілька моментів:
– відвідини парафіяльних родин: щороку відвідини відбуваються на іншій вулиці парафії, в окремій домівці, куди скликаються родичі і сусіди. Таким способом парафіяни мають гарну можливість зблизька познайомитися і поспілкуватися зі своїм Єпископом.
– спільна молитва подячного Молебня на кінець року у парафіяльно-монастирському храмі.
– слово Митрополита до всіх парафіян із закликом бути вдячними Богові за всі дари та з побажаннями всіх дарів і Божої Благодаті на початок Нового Року;
– відкриття певних “ювілейних” років, приєднуючись до ініціатив Папи Римського чи Патріарха нашої Церкви, чи місцевого Єпископа чи, навіть, святкувань на державному рівні. Так, наприклад, у цьому році ми взяли участь у  відкритті “Року Святого Йосифа”, приєднавшись до цієї чудової молитовної ініціативи у Вселенській Церкві і освятивши ікону-мозаїку св. Йосифа, Обручника Пресвятої Богородиці;
– освячення чи благословення речей для церковного вжитку та для урочистості богослужінь. В цьогорічний вечір Митрополит освятив десять нових фелонів та п’ять ікон: мозаїки Святих Йосифа і Миколая, святих Володимира і Ольги, а також писану ікону Богородиці Ласкавої – Станіславівської!
Після Молебня і освячень Митрополит Володимир всім присутнім побажав щасливого і «здорового» Нового Року і від’їхав до Катедрального Собору! Ми ж помолилися Божественну Літургію, роздумували над чеснотами віри, надії і любові – як виявами вдячності Богові у щоденному житті. Опісля відбувся душпастирський парафіяльний звіт за прожитий рік і всі отримали благословення Святими Тайнами! З нами цього року молився і очільник нашого міста Івано-Франківська п. Руслан Марцінків.
Просимо в Господа прощення за всі провини, за всяке зло подумане, сказане чи вчинене нами у минулому році!
Дякуємо Тобі, Господи Боже, за ВСЕ і за ВСІХ!!!
Господи, помилуй нас і благослови нас!!!
о. Йосафат Бойко, ВС

Вісник «Місіонери Слова», Новини парафії

  • Переглядів: 714