Парафія Святих Кирила і Методія

ТІЛО ХРИСТОВЕ ПРИЙМІТЬ…

Урочисте Святе Причастя на парафії святих Кирила і Методія

Тіло Христове прийму, Спаса і Господа мого, в серце смиренне візьму Вічного Бога живого.

 В неділю 27 травня всі ми святкували одне з 12-ти найбільних церковних свят – Зіслання Святого Духа (П’ятидесятниця). Але на нашій парафії святих Кирила і Методія це свято було особливим, бо під час Божественної Літургії восьмеро дітей урочисто приступили до Святого Причастя.

Протягом цього навчального року діти готувались до цієї події, відвідуючи катехизаційні уроки, які проводила сестра Марія Оранта. Бо знаємо, що у відповідному віці, однією з умов для того, щоб приймати Святе Причастя є – розуміти, кого ми приймаємо. А день перед тим, в суботу, діти вперше приступили до Святої Тайни Сповіді.

На Божественній Літургії під час проповіді о. Петро говорив про важливість присутності Святого Духа у житті кожного християнина, починаючи від уділення Святої Тайни Миропомазання, в якій ми отримуємо дари Святого Духа, які нам допомагатимуть прожити це земне життя якомога краще, аж до зустрічі з Богом у Небесному Царстві. Але оскільки кожна людина є слабкою і часто ображає Бога своїми упадками-гріхами, наш Спаситель Ісус Христос залишив нам Святі Тайни, а найголовнішою і центральною з них є – Пресвята Євхаристія (Тіло і Кров Ісуса Христа під видами Хліба і Вина), яка відновляє присутність Бога в духовному житті людини, яка Її приймає.

Діти під час молитви ВІРУЮ тримали в руках запалену свічку, на знак тої, яку отримали при хрещенні їхні хресні батьки: «Прийми цю палаючу свічку і старайся в усьому житті твоєму просвічуватися світлом віри і добрих діл, щоб, коли прийде Господь, ти міг (могла) світло вийти назустріч Йому з усіма святими».

І ось настала ця урочиста мить… По одному діти приступали до Святого Причастя, а весь люд співав пісню про Євхаристію.

На завершення Богослужіння дітей привітав о. Йосафат і вручив їм «Пам’ятки» з нагоди цієї важливої події у їх християнському житті.

Як дяка Богу за такий дар діти розказали для всіх присутніх вірші про Святе Причастя і заспівали пару пісень, які їх навчили наші сестри Марія Оранта та Марія Благовіщення.

Після привітань і декількох фотографій на згадку сестри запросили дітей та їхніх батьків до катехитичного залу на солодкий стіл.

 

Прес-центр парафії

Новини парафії, Проповіді

  • Переглядів: 1488