Парафія Святих Кирила і Методія

РОЗКОЛЯДА – завершення циклу різдвяних святкувань на парафії

Дякуємо Богові за прожитий день – святковий День Господній – 7 лютого 2021 року! Зранку всі молилися Божественну Літургію, яку своїм чудовим літургійним співом супроводжував хор «Воскресіння», що діє при Митрополичому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ в Івано-Франківську. Керівником хору є Рудницький Володимир. Після богослужіння в нашому святих Кирила і Методія учасники хору всіх милували своїм чудовим співом!

По обіді в нашому храмі розпочалася РОЗКОЛЯДА. На початку ми мали можливість слухати чудові колядки в супроводі Муніципального Камерного Хору «Галицькі передзвони» під керівництвом Ігора Дем’янця. Після колядок зі словом подяки і привітання до присутніх звернувся мер нашого міста Руслан Марцінків. Лемківські колядки виконала заслужена артистка України та актриса драмтеатру Галина Баранкевич.
Веселий аматорський ансамбль «Петрівські дзвони» виконав для нас чудові давні місцеві колядки! Отець Михайло Давиденко, парох с. Петрів з Тлумаччини з творчими молодими людьми з парафії творять святкову атмосферу 😉 і поширюють місцевий фольклор.  Незабутні твори також виконала наша дорога «Вишиванка» з містечка Богородчани, родина, яку ми знаємо вже понад двадцять років – родина Галини та Володимира Канюків, а тепер вже і її дочки Світлана Весна та Тетяна Барва з їхніми ж діточками!!!
На завершення всі присутні мали можливість послухати виставу вертепу, який підготували наші Сестри Монахині!!!
А вкінці всі разом отримали наші парафіяльні “шелепалки” – коробочки з солодкими драже-горошками і під їх супровід колядували і дякували Богові за такий чудовий День Господній!!! Дякуємо всім, хто колядував і в храмі і через он-лайн трансляції і всім, хто допомагав створити атмосферу свята! Парафія є живою, коли є багато «живчиків», які допомагають 😉 Будьте всі здорові!!!

Вісник «Місіонери Слова», Новини парафії, Проповіді

  • Переглядів: 798