Парафія Святих Кирила і Методія

Реколекції у Тернопільській Духовній Семінарії «Великого бажайте»

В період з 02 по 4 березня у Тернопільській Вищій Духовній Семінарії відбулись реколекції, які очолив викладач Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата отець Йосафат Бойко, ВС.

Темою духовних наук було мотиваційне гасло патріарха та реформатора Греко-Католицької Церкви ХХ століття, покровителя нашої семінарії, Йосифа Сліпого:”Великого бажайте”.

Навколо цих слів отець формував свої повчання – про справедливість, прощення образ, радість, братнє напімнення, мир, розрізнення впливу доброго Духа чи злого на життя людини, спільнотна молитва, піст, проповідування та любов до Церкви. Ці духовні настанови відзначалися надзвичайною простотою і цікавістю.

Отець надав своєрідні напрямні такого інтелектуального і духовного розвитку. Адже не дарма вибрав ці слова великого патріарха, якими, на його погляд, повинні керуватись, найперше, духовні особи, а відтак, і всі християни. “Бо ж Бог покликав кожного з нас бути орлами, що ширяють в небі, а не ходити по землі і поратись в ній, мов кури. Кожен з нас призначений Богом до неба, і саме таку високу планку маємо перед собою ставити та до неї тягнутись”, – підсумував отець.


Також були подані цікаві та, без перебільшення, необхідні для майбутнього служіння, пасторальні поради, призначені для єднання та покращення спільноти у місійній, духовній, літургійній та харитативній сферах. Отець в особливий спосіб закцентував нашу увагу на пості, в якому, власне, перебуваємо, репрезентувавши, що він допомагає виробити силу волі, оскільки основними ознаками є себестримання та себетримання.
На закінчення побажав палати любов’ю до свого покликання та Церкви, для якої ступили на цю дорогу.

Саме в ці дні о. Іван Римар – в.о. ректора відзначав і подяку складав Богові за 15 років священичого служіння і о. Йосафат Бойко, ВС від імені всіх семінаристів та священиків привітав Отця Івана з цим святом – днем подяки Богові за дар священичого покликання і служіння у семінарії.

Джерело інформації: http://www.tvds.org.ua

Новини УГКЦ, Статті

  • Переглядів: 1419