Парафія Святих Кирила і Методія

«ПКМ & приятелі» в часі карантину: не будьте байдужими, але допомагайте!

«Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших –

ви мені зробили… Істинно кажу вам: те, чого ви не зробили одному

з моїх братів найменших – мені також ви того не зробили»

(Мт 25,40.45)

 

«Яка користь, мої брати, коли хтось каже, що має віру, але діл не має?

и може його спасти віра? Коли брат або сестра будуть нагі й позбавлені засобів щоденного прожитку, і хто-небудь з вас до них скаже: «Йдіть собі з миром, грійтеся та годуйтесь», і не дасть їм потрібного для тіла, то що це допоможе?  Так само й віра, коли діл не має, мертва сама в собі.

Та хто-небудь скаже: «Ти маєш віру, а я маю діла. Покажи мені твою віру

без діл, а я тобі покажу моїми ділами мою віру» 

(Як 2,14-18)

 

Дорогі парафіяни та друзі нашої парафії і нашого Згромадження Воплоченого Слова! Був час, коли ми часто зустрічалися для спільних молитов, богослужінь, святкувань, паломництв, для планування та реалізації благодійних парафіяльних проектів. А тепер Господь дає нам іншу ситуацію і це для всіх нас новий виклик: це нова нагода по-іншому подивитися на життя і на життєві цінності, на наші відносини з Господом і на відносини між нами, на нашу любов і цінування один одного.

Тепер ми маємо гарну нагоду – новий спосіб молитовного спільнотного спілкування через он-лайн трансляцію, ми стали немовби «віртуальною» парафіяльною спільнотою. Тому, дуже Вас прошу ГАРНО ОРГАНІЗУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ У БОГОСЛУЖІННЯХ, щоби у Ваших домівках всі мали можливість молитися через інтернет-трансляції: провести інтернет до домівок, хто ще не має і приєднатися через різноманітні способи, особливо до телебачення чи монітора комп’ютера, щоби вмикати і родиною молитися з нами. Діти подбайте, щоб Ваші батьки мали таку можливість молитися з нами: на YouTube каналі Josafat Boyko, де ми щодня, в часі карантину, транслюємо богослужіння з храму. Ви ж залишайтеся вдома і з нами єднайтеся молитовно! Можливо хтось із сусідів не має такої можливості, тому поцікавтеся і допоможіть у цій справі.

Одночасно, просимо Вас також ВЗЯТИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНИХ ІНІЦІАТИВАХ, якими ми хочемо приєднатися до всіх вірних нашої Церкви і не стояти осторонь наших спільних потреб, як парафіяльних, так і тих, які звертаються до нас за допомогою. Протягом часу карантину ми використали наші парафіяльні заощадження і допомогли тим, які зверталися до нас у справі лікування та закупівлі засобів медичного захисту. Тому зараз звертаюся до Вас, щоб Ви приєдналися до наших ініціатив і фінансово, в міру Ваших можливостей та бажань, допомогли нам у наступних заходах:

  1. Покриття витрат на он-лайн трансляцію богослужінь.
  2. Закупівля засобів захисту (респіратори, одноразові халати та маски) для лікарів Обласного Перинатального Центру в місті Івано-Франківську, які ми вже замовили.
  3. Покриття витрат для утримання нашого храму (світло, газ).
  4. Допомога в організації обідів для потребуючих через Благодійний Фонд «Карітас Івано-Франківськ».

Тому, дорогі парафіяни і приятелі нашої парафії! Дякуємо ВАМ, що Ви за нас турбуєтеся і переживаєте, чи нам чогось не брукує. Ми відчуваємо Вашу постійну підтримку і прагнемо дійсно, як парафіяльна спільнота, стати підтримкою для потребуючих.

Тому, звертаюся до Вас і прошу допомогти фінансово у цих наших потребах – хто скільки може!

Ваші кошти Ви можете перечислити нам на рахунок:

МОНАСТИР ЗВС В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Код 25597817

р/p UA063363100000026003300031769

у АТ “Ідея Банк”, м. Львів, МФО 336310

 

або на карточку ПРИВАТБАНКУ на ім’я о. Йосафата: Бойко В.П.

5168 7422 3151 8121

з позначкою «ДОБРОВІЛЬНА ПОЖЕРТВА

Новини парафії

  • Переглядів: 576