Парафія Святих Кирила і Методія

Отці Згромадження Воплоченого Слова розпочали нову місію у Краматорську

20 жовтня отці Згромадження Воплоченого Слова розпочали своє служіння у Краматорську.

Ще минулого року владика Степан (Меньок), екзарх Донецький запросив отців згромадження Воплоченого Слова, щоб вони заснували нову місію на теренах Донецького Екзархату, зокрема в м. Краматорську, де вже більше року своє служіння звершують також і сестри Служебниці Господа і Діви з Матара Чернечої Родини Воплоченого Слова. Саме там неабиякої допомоги потребує місцевий священник, отець Василь Іванюк, багатолітній місіонер Донбасу, засновник місцевого карітасу.

З нагоди цієї події, в неділю 20 жовтня до Краматорська приїхали наші друзі, рідні, сестри СГДМ та наші третьочинці, щоби підтримати своєю присутністю та молитвами отців Петра Цідила, ВС та Йосифа Поповича, ВС, які розпочали тут своє служіння як перші місіонери Згромадження Воплоченого Слова на Донбасі.

Урочистості розпочалися Божественною Літургією у місцевому храмі св. Пророка Іллі. Очолив Літургію протоігумен отців Згромадження Воплоченого Слова о. Антоній Вацеба, ВС, який представив отців місцевій громаді та побажав отцям плідної праці на цій зболеній і зраненій війною українській землі.

Окремо отці також зустрілися із преосвященним Владикою Степаном (Меньком), екзархом Донецьким. Владика поділився із новими душпастирями своїм досвідом служіння, дав їм свої батьківські поради та архієрейське благословення.

Віримо, що наскільки ми, як Згромадження, будемо щедрі з Богом, йдучи на нові місійні терени, настільки й Господь буде щедрий до нас, благословляючи Згромадження новими покликаннями.

Прес-центр Згромадження

Новини парафії, Новини УГКЦ

  • Переглядів: 696