Парафія Святих Кирила і Методія

Новий церковний календар 2018

Дорогі ДРУЗІ!

Нарешті побачив світ наш парафіяльний церковний календар на 2018 рік. Цього року він великого формату (А4 або А3 в розкритому вигляді) з багатьма цікавинками і тому, думаю, варто про нього написати і поширити. Кожного разу, коли влітку починаю працювати над наповненням церковного календаря, роздумую над тим, що могло би стати корисним для наших вірних?

Отже, чому варто придбати наш цьогорічний календар на 2018 рік? Даю 5 причин:

1. Наш церковний календар – це особлива ниточка, яка єднає наших вірних з цілою Церквою, розсіяною по всьому світі. А єднають нас святі, яких кожного дня згадуємо однаково, де би ми не були.

2. Наш церковний календар містить дати священичих свячень всіх священиків нашого Згромадження, а також і дати храмових празників тих парафій, де служать наші священики; Це дає змогу нашим вірним молитися і привітати священиків, а також спланувати і поїхати вгості на храмові празники.

3. Наш календар кожного місяця, окрім самого календаря (дат і святих) містить багато інформації про дуже цікаві і потрібні речі: 10 ТОП речей, які потрібно знати християнину, наприклад 10 РЕЧЕЙ, які треба знати про “Душпастирські відвідини з йорданською водою”, про “Фінанси у Церкві”, про “Хресних Батьків і Матерів”… і так кожного місяця – щось нового.

4. Наш календар містить МОЛИТВУ БЛАГОСЛОВЕННЯ ДОМУ, яку можна в родині відчитувати кожного дня за мир і спокій у хаті та між родичами.

5. Хто придбає наш календар, він візьме участь в акції по збору коштів на придабння земельної ділянки для майбутнього парафіяльного дитячого садочку “КОВЧЕГ”. Мінімальна стартова пожертва – 30 грн.

ДОРОГІ ДРУЗІ!!!

Хто має бажання придбати такий неповторний церковний календар, приходьте до нас на парафію Святих Кирила і Методія у Крихівцях (вул. Вербова, 32), або до Храму Різдва Христового по вул. Мазепи в Івано-Франківську, або до книгарні “НОВОЇ ЗОРІ” по вул. Міцкевича, 5а. Також ви можете написати запит-прохання на електронну адресу: josafatboyko@ive.org і ми перешлемо Вам по пошті.

Ми старалися його зробити для ВАС! Допоможіть нам його розповсюдити, придбайте його для своїх домівок і для місць праці, подаруйте його своїм знайомим і друзям, з побажанням “ЧИТАТИ ВСІ 10 ТОП”…

До зустрічі…

Новини парафії

  • Переглядів: 1798