Парафія Святих Кирила і Методія

Мощі Святого Апостола Юди Тадея у ПКМ

Ми готуємося до прибуття мощей Святого Апостола Юди Тадея до нашого храму. Урочистість відбудеться 5 липня 2019 року о 18.00 годині, коли мощі з благословення Митрополита Володимира привезе з Риму Владика Іриней Білик, ЧСВВ.

27 червня в день Урочистого Поклоніння Святим Тілу і Крові Христовому та в день молитовного спогаду Блаженномучеників Землі Української ми розпочали молитися девятницю до Св. Апостола Юди Тадея…
Запрошуємо Вас молитися разом з нами протягом цих дев’яти днів… І 5 липня чекаємо Вас у нашому храмі…

Молитва до апостола Юди-Тадея
у важких обставинах життя

Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім’ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір’ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найскладніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:
Прийди на поміч мені своїм могутнім заступництвом, бо ти маєш від Бога ласку приходити зі скорою поміччю тим, хто втратив уже всяку надію на порятунок. Глянь на мене ласкаво!
Моє життя – життя хрестів, а дні мого життя – море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його – свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір’я, навіть розпач тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені!
Прошу тебе покірно: Глянь милосердно на мене і не погорди і моїми проханнями. Хай довір’я моє не буде зраджене! Тебе обдарував Бог ласкою приходити на поміч тим, хто потрапив у безнадійне становище. Тому і я, що теж опинився у скруті, прошу тебе про заступництво перед Христовим Спасителем. Усе життя моє складати буду тобі мою подяку і прославлятиму ім’я твоє та шануватиму тебе як мого особливого опікуна. Дякувати буду Богові за ласки, одержані через твоє посередництво, і щосили поширюватиму славу імені твого. Амінь.

Вісник «Місіонери Слова», Новини парафії

  • Переглядів: 1159