Парафія Святих Кирила і Методія

Молитовні та благодійні ініціативи нашої спільноти «ПКМ & приятелі»

Дякую всім, хто приєднується до молитовних та благодійних ініціатив нашої спільноти «ПКМ & ПРИЯТЕЛІ» в часі карантину та пандемії корона-вірусу. Церква ніколи не може стояти і не стоїть осторонб життєвих труднощів людей.

За цей останній час ми з Вами зуміли спільно:
– покрити витрати на он-лайн трансляцію богослужінь та молитов з нашого храму (70% всіх витрат); ми маємо багато спільних молільників, які щодня з нами моляться і беруть участь в он-лайн трансляціях;

– заплатити на десять днів благодійні обіди для всіх потребуючих в їдальні «Карітас Івано-Франківськ» (контактна особа: о. Володимир Чорній, директор БФ);

– заплатити за захисні костюми, маски, окуляри для лікарів з Обласного Перинатального Центру (контактна особа наша парафіянка п. Ліля Кіндяк)

– заплатити за захисні костюми, окуляри та захисні щитки для лікарів з Центральної Міської Клінічної Лікарні в м. Івано-Франківську (контактна особа наша парафіянка завідуюча відділенням п. Зена Зозуляк).

Ми дякуємо Богові за всіх людей доброї волі, які тихо приєдналися до наших парафіяльних благодійних ініціатив, за тих, які з нами моляться і беруть участь у численних парафіяльних проектах для розвитку парафії та благодійності.

Ми дякуємо Вам, що Ви допомогли нам налагодити он-лайн трансляцію, щоб наші вірні могли молитися на відстані, не наражаючи себе та інших на небезпеку.

Дякуємо всім нашим лікарям, які сумлінно здійснюють своє лікарське жертовне служіння для добра наших ближніх.

Дякуємо всім, хто жертвує своїм часом, своїми руками, своїми вміннями і талантами, щоби зробити наш храм, нашу парафію і нашу спільноту – більш красивими і достойними. За всякою красою є завжди непомітна і велика жертва 😉

Дякуємо, що Ви є учасниками, а не просто спостерігачами чи критикантами, яких так багато нині розвелося… Я Вас дуже люблю і бажаю, щоб Господь Вас завжди зберігав у міцному здоров’ї душі і тіла 😉

Будемо вдячні Вам, якщо маєте таку можливість, за Вашу добровільну пожертву на молитви і на храм. Її можна скинути на рахунок нашої парафії або ж на картку приват банку:

Монастир ЗВС в ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.
Код 25597817.
Розрахунковий Рахунок
UA063363100000026003300031769
у АТ “Ідея Банк” – м. Львів або
Картковий рахунок у Приватбанку:
5168 7422 3151 8121 на ім’я о. Йосафата:
Бойко Василь Петрович з позначкою «ПОЖЕРТВА»

Дякуємо ВАМ і нехай Господь береже ВАС у здоров’ї душі і тіла! Приєднуйтеся до нашої спільноти!!!

Не забувайте, ми ще будуємо дитячий садочок і потребуємо Вашої підтримки, але про це окремо 🙂

Новини парафії

  • Переглядів: 460