Парафія Святих Кирила і Методія

Моліться разом з нами – в храмі і ON LINE!

Дорогі наші друзі, молільники, браття і сестри!
Кілька думок на День Господній – Неділю Святу!

Ми вже так звикли до нового способу життя – “карантинного”, що я стараюся, час від часу, нагадувати про існування храму  – нашої Святині і про молитву Божественної Літургії в неділі і свята. Нагадуємо і про те, що ми за Вас молимося і чекаємо на Вас у храмі, який готуємо для Вас: дезінфікуємо, миємо, протираємо, провітрюємо, ну Ви самі зрозуміли, що в цьому плані ми відповідальні і дуже хочемо, щоб ми всі були здорові і щоб Ви безпечно почувалися у нашій рідній святині.

Нагадуємо звичайно, що з собою до храму варто брати МАСКИ і при вході до храму є в двох кутиках місця для ДЕЗІНФЕКЦІІ РУК, а також не забувайте зберігати ВІДСТАНЬ, щоб не було скупчення людей. Ми маємо також дуже велике подвір’я, на якому прекрасно чути богослужіння і у випадку більшої кількості людей, просимо Вас залишатися біля храму або ж в Ораторію (якщо, наприклад, падає дощ) – нижній частині храму, де також є озвучення.

Тим, хто почувається хворим, спотерігає за собою нежить, пчихає  чи має контакт з хворими особами, варто утриматися від відвідування храму.

Такий поступовий спосіб “стримуватися від відвідування храму” може навіть стати гарною “нагодою”, щоб звикнути “не ходити до храму” і спокійно обходитися без нього. Але ми всі, будучи віруючими людьми, розуміємо, що храм для нас є гарним місцем і середовищем саме для спілкування з Богом і особливо для приступання до Святих Таїнств Покаяння і Святого Причастя. Ісус сказав “де двоє або троє зібрані в моє ім’я, там я серед них”, а в храмі ми збираємося на спільну молитву і нас є набагато більше, тому наша молитва і Ваша присутність на цій молитві є дуже і дуже важлива і цінна для всієї спільноти. Не хотілося би, що хтось з наших вірних через карантин звик не йти до храму і так заспокоював свою совість. В часі богослужінь завжди є один священник, який сповідає.

Ми продовжуємо щоденно транслювати наші богослужіння через ON LINE ТРАНСЛЯЦІЇ на ютуб каналі Josafat Boyko, до яких Вас запрошуємо брати участь або в той самий час або ж у вільний для Вас час переглядати вдома з родиною, ввечері, коли Вам зручно. Так роблять численні вірні, наші друзі з-за кордону, з різних країн. І ми вам за це вдячні, що Ви молитеся з нами.

Отже, РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ в нас такий:
БУДЬМО УВАЖНІ! Передайте всім парафіянам, сусідам і приятелям яким способом знаєте і вмієте 😉

ПОНЕДІЛОК-П’ЯТНИЦЯ:
17.40 – Вервиця за недужих і за лікарів.
18.00 – Божественна Літургія
Понеділок, вівторок, четвер і п’ятниця – за здоров’я і за всяке прошення (за живих)
Середа – за померлих (за упокій). Панахида.

СУБОТА:
09.00 – Божественна Літургія за помелих. Панахида.

НЕДІЛЯ:
09.00, 11.00 – Божественна Літургія
17.40 – Вервиця
18.00 – Подячний Молебень до Серця Христового

НАГАДУЄМО І ПРОСИМО ВАС ЛАСКАВО 3 речі:

1. ПІДПИСУЙТЕСЯ на наш канал у You Tube: Josafat Boyko
https://www.youtube.com/channel/UCz0j4soYp3KcKE-AJH20sTQ і поширюйте інформацію про богослужіння серед своїх родичів і знайомих. Радимо Вам підключати, хто має таку можливість ю-туб канал до екранів телебачення. Поширте цю інформацію серед своїх знайомих і родичів.

2. ПИШІТЬ Ваші НАМІРЕННЯ та прохання на молитву у фейсбуці, у You Tube або ж на емейл josafatboyko@ive.org

3. Будемо вдячні Вам, якщо маєте таку можливість і бажання, за Вашу ДОБРОВІЛЬНУ ПОЖЕРТВУ на молитви і на утримання храму, а також на наше БУДІВНИЦТВО ДИТЯЧОГО САДОЧКУ КОВЧЕГ, яке ми всеж-таки продовжуємо. Для нас цінна кожна Ваша пожертва.

Монастир ЗВС в ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.
Код 25597817
Розрахунковий Рахунок
UA063363100000026003300031769
у АТ “Ідея Банк” – м.Львів або

Картковий рахунок у Приватбанку:
5168 7422 3151 8121
на ім’я о. Йосафата: Бойко Василь Петрович
з позначкою «ПОЖЕРТВА»

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!! ДО ЗУСТРІЧІ!!!
Молимося за Вас і з Вами!

P.S. Дякуємо всім Вам, що в часі карантину Ви піклувалися про храм, дзвонили і писали, пропонували допомогу на утримання храму, брали участь у соціальних проектах допомоги потребуючим, які ми організовували при парафії чи в інших на загальноцерковному рівні. Ці маленькі жести уваги і любові до Церкви є дуже цінні і я ВАМ за це дякую. Моя віддяка – це молитва за ВАС і у ваших наміреннях!

При потребі Сповіді чи інших справ, дзвоніть напряму:
+ 38-098-9488025 – о. Йосафат Бойко, ВС

Відповіді на поставлені питання, Новини парафії

  • Переглядів: 1115