Парафія Святих Кирила і Методія

ЛИСТ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ

ЛИСТ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ!

(минув рік від написання цього листа… його актуальність незмінна і якщо, ми на даний час йдемо до перекриття другого поверху, це тому що Господь благословив і “будував” а Святий Миколай вкладав у серця тих людей, які можуть допомогти, які мають таку можливість – бажання допомогти і то конкретно і без пошуку похвали за ці добрі справи. Святий Миколаю, опікуйся нашими потребами і потребами тих, хто нам допомагає). А ось і текст листа: 

Дорогий Святий Миколаю!

В ці дні всі пишуть Тобі листи, всі очікують Твоєї допомоги. І я також вирішив написати Тобі кілька слів з проханням. І, якщо на це буде Божа Воля, то Ти дійсно зможеш мені допомогти…

Знаю, щоб просити, як у нас кажуть «треба мати лице». Тому прошу у Тебе ласку «мати лице», щоб могти просити, шукати те, що потрібно для слави Божої та добра нашої Батьківщини. Не прошу щось для мене особисто, бо Господь через своїх вірних піклується і нічого мені не треба. Мої приятелі і парафіяни піклуються про мене і нічого мені не бракує. Але прошу в Тебе підтримки для тої справи, яку я разом з парафіяльною спільнотою розпочали: це будівництво парафіяльного дитячого садочку «КОВЧЕГ».

Ісус Христос сказав «просіть і дасться Вам, стукайте і відчинять Вам, шукайте і знайдете»… Тому і я останніми роками посвячуюся «просити» – то для храму, то для Парафіяльного Центру, то для проектів благодійності, а тепер для будівництва «Ковчегу»… Я щиро вірю у Боже Провидіння і що Господь Бог про свої справи піклується і не залишить нас самих у дорозі.

Святий Миколаю, Ти завжди йшов на допомогу дітям, а наш «Ковчег» будується для діточок, щоб вони виховувалися при парафії на основі християнських цінностей… Пошли нам людей доброї волі, які би мали відкрите серце і щиру волю допомогти у будівництві. Можливо хтось має фундаментні блоки, хтось цеглу, а хтось гроші… Нам всього треба… (фундаментних блоків вже не треба… а всього решта ще треба).

Святий Миколаю, пересилаю Тобі останні фото, які я зробив цього тижня. Вже вмонтували і залили більшу частину фундаменту, Господь послав нам людей, які допомогли з блоками, інші з грошима… І ось результат. Більша частина вже навіть ізольована – захищена від води, ну все, як має бути.

Святий Миколаю, я знаю, грішний я чоловік і через це не завжди «маю лице» просити, але я стараюся, чесно, не лінуюся… І обіцяю, що виправлюся, хоч я немічний чоловік…

Святий Миколаю, зворуши серце тих людей, які мають можливість допомогти; а якщо є такі, які мають можливість допомогти і не знають, де є потреба – пошли їх до мене, дай їм мій телефон; а якщо вони дуже зайняті, то можуть скинути мені кілька «копійок» на карточку і написати «пожертва на Ковчег». А може, вони просто можуть поширити інформацію і порекомендувати совїм друзям – допомогти?! Це вже буде велика справа і вони стануть твоїми помічниками…

Вибачай, Святий Миколаю, що часто надоїдаю… 

Святий Миколаю, я Тебе благаю,
Грошей на “Ковчег” я щодня шукаю…
І Твоя підтримка для мене ВАЖЛИВА,
Допоможи чим можеш,
Щоб вся парафія була ЩАСЛИВА!!!

З молитвою і благанням, з довір’ям до Господа Бога, Діви Марії та До Тебе, Святий Миколаю,

о. Йосафат Бойко, ВС

Новини парафії

  • Переглядів: 514