Парафія Святих Кирила і Методія

“ДНІ РОДИНИ у ПКМ-РОДИНІ”

Запрошуємо ВАС взяти участь у “ДНЯХ РОДИНИ В ПКМ-РОДИНІ”, які проходитимуть від 24 по 31 жовтня у нашій парафії Святих Кирила і Методія у Крихівцях. Такий захід є відповіддю на прохання наших Єпископів, висловлене в часі Синоду Єпископів 23-24 травня 2019 року, головна тема якого звучала так: “Стан душпастирства сім’ї в Україні”. Через “постанови” Синоду Владики доручають отцям-душпастирям, для оживлення парафіяльного життя, організовувати систематичні зустрічі для сімей та парафіяльні прородинні заходи.

Протягом цих днів, починаючи від неділі 24 жовтня, ми всі матимемо чудову і унікальну нагоду молитися за родини, почути цікаві конференції на різноманітні теми у відношенні до родини (підготовка до подружнього життя, виховання і захист дітей, превенція домашньому насильству дітей, інститут сім’ї та сучасні виклики для християнської родини, богопосвячене життя та інші…). Взяти участь у Богослужіннях та послухати конференції також буде можливість і через он-лайн трансляції на ютуб каналі: Josafat Boyko – рекомендуємо підписатися на наш канал, щоб бути в курсі всіх парафіяльних заходів:

https://www.youtube.com/channel/UCz0j4soYp3KcKE-AJH20sTQ

“Дні родини в ПКМ-родині” проходять з благословення Митрополита Володимира і на завершення цих “ДНІВ” приїде Митрополит Львівський Ігор Возьняк.

Запрошуємо ВАС і чекаємо на ВАС!

Вісник «Місіонери Слова», Новини парафії

  • Переглядів: 374