Парафія Святих Кирила і Методія

БУДУЄМО “КОВЧЕГ” – 10 ДУМОК ЩОДО “КОВЧЕГУ”

БУДУЄМО «КОВЧЕГ» ЦІЛОЮ ПАРАФІЯЛЬНОЮ СПІЛЬНОТОЮ

ТИ НАМ ДОПОМОЖЕШ??? МИ ПОТРЕБУЄМО ТВОЄЇ ДОПОМОГИ!!!

 

Наша парафіяльна родина Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) у 2017 році розпочала новий благодійний проект – будівництво парафіяльного дитячого садочку «КОВЧЕГ». Ми з Вами вже вирішили питання по земельній ділянці, йде до завершення питання проекту і незабаром, з Божою допомогою, плануємо розпочати вже саме будівництво після отримання відповідних дозволів та збору необхідних коштів. Дякуємо всім, хто тим чи іншим способом допоміг нам з земельною ділянкою. Нехай віддячить Вам Господь.

На перший погляд наш намір може видаватися фантастичною ідеєю, проте саме Церква має пряме відношення до виховання добрих і мудрих людей, а цей процес розпочинається з дитинства, від дитячого садочку, від катехизації. Церква приходить на допомогу батькам, щоби спільними зусиллями виховати добрих і щирих людей, ревних християн та достойних громадян нашої Батьківщини. Діти – це наше майбутнє. Тому «Ковчег» має стати ще одним засобом підтримки виховання майбутніх поколінь.

 

10 ДУМОК ЩОДО НАШОГО «КОВЧЕГУ»

 

 1. «Ковчег» – це християнський дошкільний навчальний заклад, який основується на християнських цінностях і ним опікуватиметься Парафія Святих Кирила і Методія, яка перебуває під духовною опікою Священиків Згромадження Воплоченого Слова. Діти, які перебуватимуть у нашому «Ковчезі», навчатимуться любові до Бога і до ближнього, до родичів і до Батьківщини, до спільної молитви та вміння гратися з іншими дітьми.
 2. Я щиро вірю, що жоден наш парафіянин не залишиться осторонь такої благородної справи – брати участь у зведенні дитячого садочку для наших діточок, бо, як кажуть, в нашому народі «дітей чужих не буває» і ми покликані у совісті дбати за виховання всіх дітей. Не відкладаймо на завтра те, що треба зробити сьогодні.
 3. Як і будь-які інші наші парафіяльні проекти (будівництво храму, парафіяльного центру, благодійні акції з метою допомогти потребуючим) також і цей проект має одне, святе і непорушне правило, яке залишив нам Ісус Христос: «Нехай твоя ліва рука не знає, що робить твоя права: щоб твоя милостиня була таємна» (Мт 6,3-4). Творімо добрі справи, не шукаючи в цьому винагороди, похвали чи слави, але Божої допомоги.

 

 1. Коли ми чинимо якесь добре діло, коли в нас хтось просить про допомогу, то пам’ятаймо, що сам Ісус Христос дає мені конкретну нагоду чинити добро і каже: «Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили… те, чого ви не зробили одному з моїх братів найменших – мені також ви того не зробили» (Мт 25, 40.45). І коли я допомагаю, то я відповідаю на прохання Ісуса.
 2. Ви можете нам допомогти різними способами: конкретними коштами (вділивши десятину зі свого заробітку чи вділивши якусь пожертву зі своєї зарплати чи пенсії); будматеріалами (треба багато бетону на фундамент та цегли на стіни); молитвами (наприклад, молитися протягом цілого місяця до Св. Йосифа Обручника Діви Марії в наміренні, щоб я знайшов необхідні кошти); пошуком фондів та джерел фінансувань (шукати меценатів і спонсорів, відкидати думку, що то справа одного священика). Я щиро вірю, що люди, які люблять Україну і нашу Церкву, допоможуть нам у здійсненні цього задуму.
 3. Справа будівництва садочку – це не справа одного року. Ми найперше довіряємо Божому Провидінню, бо маємо простий, щирий і чистий намір і знаємо, коли є чистий намір, то Господь допомагає. Але одночасно прикладаємо всі зусилля, щоб шукати фінанси для цієї благородної справи.
 4. Ми розуміємо, що це святе діло має два моменти: процес будівництва і майбутнє життя, а це нові робочі місця для наших вихователів. Тому ми потребуємо зусиль всіх, які можуть нам допомогти. Всіх, хто чується у совісті, що хоче і може взяти участь у створенні «КОВЧЕГУ», ми чекаємо з нетерпінням. Зголошуйтеся особисто до о. Йосафата.
 5. Гарантована відплата з нашого боку – це молитва за Ваші добрі і щедрі серця, за Ваші жертовні руки і за Вашу моральну підтримку, а навіть за Вашу посмішку. Дякуємо Вам і за Вашу стриманість у бажанні покритикувати чи порадіти з можливих невдач. Як жартують у нашому народі – головна допомога – це та, щоб ніхто не перешкоджав.
 6. Інвестиція в дітей – це інвестиція в майбутнє нашої Церкви і нашого українського народу. Колись хтось (наші родичі, вчителі, священики) інвестували в нас, а тепер прийшла пора і нам віддячитись і послужити нашій Церкві і нашій державі, не оправдовуючи, що хтось це має зробити: ТО-СЯ не зробить без мене!

 

 1. Наші координати для фінансової допомоги:

Чоловічий Монастир Воплоченого Слова

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ – Код 25597817

№26003300031769 ПАТ «ІДЕЯ БАНК», МФО 336310

або Картковий рахунок у Приватбанку: 4149 4378 5649 8934 на ім’я БОЙКО В.П. з позначкою «Добровільна пожертва на КОВЧЕГ»

 

 

З молитвою за ВАС, о. Йосафат Бойко, ВС

 

Новини парафії

 • Переглядів: 1871