Парафія Святих Кирила і Методія

Будівництво “Ковчегу” продовжується… Бажаючі творити добро, приєднуйтеся!!!

Приємні моменти-сюрпризи час від часу з’являються в нашому житті від Господа Бога – приємні господарські клопоти у справі будівництва нашого християнського садочку «Ковчег». Господь неймовірно добрий у Своєму Провидінні – дбає за все і за всіх, і так важливо для кожного християнина віддати належне Богові!!! «Коли не Господь будує дому, даремне працюють його будівничі» (Пс 126). Він подбав і послав доброчинців, які допомогли придбати мінвату на утеплення покрівлі нашого садочку. В один день я просто сидів і думав, молився, розмовляв з Богом і ділився тим, що ще треба – і вже наступного дня Господь зворушив серця певних осіб і справа з мінватою вирішилася.
В таких ситуаціях приходить одна думка: незважаючи на наші прогрішення, наші немочі і гріхи, Господь нас підтримує завжди, щоб ми не опускали рук, не падали духом і через такі добрі справи, пожертви, милостині інших людей наближає до Себе 😉 Нехай буде благословенний Господь і нехай ніколи не збідніє рука того, хто чинить милостиню!
Всім бажаю гарного дня: ЖИВІТЬ І ТВОРІТЬ ДОБРО!!! Це єдине, що залишиться після нас!!!
Дякую, дорогі друзі, шанувальники ПКМ за ваші молитви, вашу моральну підтримку, за поширення інформаціїї… З Божою допомогою і Вашою підтримкою ми зможемо багато чого доброго зробити на цьому світі…
Будемо вдячні Вам, якщо маєте таку можливість і бажання, за Вашу ПОЖЕРТВУ на КОВЧЕГ:
Картковий рахунок у Приватбанку: 5168 7422 3151 8121 на ім’я о. Йосафата: Бойко Василь Петрович з позначкою «ПОЖЕРТВА»
Народику, приєднуйтесь до нашої спільноти і творімо добро разом!!!

Новини парафії

  • Переглядів: 598