Парафія Святих Кирила і Методія

А Ви вже маєте НОВИЙ Церковний Календар на 2021?

А ВИ ВЖЕ ПРИДБАЛИ наш ЦЕРКОВНИЙ КАЛЕНДАР на 2021 РІК? Поспішайте! ПОШИРТЕ ІНФОРМАЦІЮ!!! ДЯКУЮ 🙂
Саме минулого тижня побачив світ чудовий календар на 2021 рік, який ми приготували і надрукували для ВАС з великою любов’ю. Він великого формату (А4 або А3 в розкритому вигляді) з цінною інформацією. Кожного разу, коли влітку починаю працювати над наповненням церковного календаря, роздумую над тим, що могло би стати корисним для наших вірних? Сподіваюся, що і цьогорічний Вам сподобається 🙂

Отже, чому варто придбати наш календар на 2021 рік? Даю 5 причин:

1. Наш церковний календар – це особлива ниточка, яка єднає наших вірних з цілою Церквою, розсіяною по всьому світі. А єднають нас в першу чергу Господь і святі, яких кожного дня згадуємо однаково, де би ми не були. Наші друзі передають наші календарі своїм родичам і знайомим, розпорошеним по цілому світі і таким чином у спільній молитві та відзначенні днів святих ми стаємо одним цілим 🙂
2. Наш церковний календар містить дати священичих свячень всіх священиків нашого Згромадження, а також і дати храмових празників тих парафій, де служать наші священики; Це дає змогу нашим вірним молитися і привітати священиків, а також спланувати паломництва на храмові празники.
3. Наш календар кожного місяця, окрім календарної сітки (дат і святих) містить цікаву інформацію. Цього року наші вірні матимуть змогу щомісяця читати роздумування про молитву “Отче Наш” з Катехизму Католицької Церкви.
4. Наш календар містить 10 ПОРАД ХРИСТИЯНИНУ на тему, що робити, щоб бути “сіллю землі” та “світлом світу” і, незважаючи на всі сучасні виклики, не “звітріти” і не “погаснути”. А також Ви зможете прочитати 10 ПОРАД Батькам-Християнам, які правдиво люблять своїх дітей.
5. Хто придбає наш календар для себе, для своїх рідних і знайомих, для своїх співпрацівників, то таким чином він візьме участь в акції по збору коштів для будівництва дитячого садочку “КОВЧЕГ” – а саме на придбання вікон для 1 поверху. Мінімальна стартова пожертва для великого календаря – 50 грн. і маленького з біблійними читаннями – 30 грн.
ДОРОГІ ДРУЗІ!!!
Хто має бажання придбати такий неповторний церковний календар, приходьте до нас на парафію Святих Кирила і Методія у Крихівцях (вул. Вербова, 32), або до Храму Різдва Христового по вул. Мазепи в Івано-Франківську.
Також ви можете написати запит-прохання на електронну адресу: josafatboyko@ive.org і ми перешлемо Вам по пошті.
Ми старалися його зробити для ВАС!
Допоможіть нам його розповсюдити, придбайте його для своїх домівок і для місць праці, подаруйте його своїм знайомим і друзям, з побажанням щасливого і Богом благословенного 2021 року 🙂
Будемо вдячні Вам, якщо маєте таку можливість і бажання, за Вашу ДОБРОВІЛЬНУ ПОЖЕРТВУ на молитви і на утримання храму, а також на наше БУДІВНИЦТВО ДИТЯЧОГО САДОЧКУ КОВЧЕГ, яке ми всеж-таки продовжуємо. Для нас цінна кожна Ваша пожертва.
Монастир ЗВС в ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.
Код 25597817.
Розрахунковий Рахунок

UA063363100000026003300031769

у АТ “Ідея Банк” – м. Львів або
Картковий рахунок у Приватбанку:

5168 7422 3151 8121

на ім’я о. Йосафата: Бойко Василь Петрович
з позначкою «ПОЖЕРТВА»

Без категорії, Новини парафії

  • Переглядів: 2370