Парафія Святих Кирила і Методія

Новий номер нашого вісника “Місіонери Слова”. Запрошуємо читати :)

Дорогі наші парафіяни і друзі! Вітаю і бажаю гарного і Богом благословенного дня ВАМ! 🙂 Побачив світ новий випуск 4(54)2020 нашого парафіяльного вісника “МІСІОНЕРИ СЛОВА”.
Що в ньому цікавого і можливо корисного для ВАС?
1) В цьому номері є Слово Пароха на тему “Християнин покликаний бути “світлом світу” і “сіллю землі” – тему про відповідальність християн в сучасному світі і наскільки важливим є жити певними цінностями, щоб не “звітріти” і не “погаснути”. Актуально для всіх нас!
2) В цьому номері також є стаття про Проект “ПРИЛУЧИТИСЯ ДО ВЕЛИКОГО” – про ідею пам’ятника Блаженнішому Любомиру Гузару у Вінниці – інформація від нашого о. Григорія Рогацького, ВС з Вінниці.
3) Є анонс – представлення друкованих видань з 🙂 ПКМ:
1.”КРИХІВЦІ-КРЕХІВЦІ” – книга, авторами якої є Любов Соловка та Олег Жерноклеєв і розповідає про ітсорію Крихівців і цілої частини сучасного міста Івано-Франківська.
2. “БЛАГОСЛОВЕННЯ СЛОВОМ” – книга о. Йосафата Бойка, ВС, яка містить статті і проповіді і знаходиться у стадії друку. Фінансова підтримка з Вашого боку для друку книги є бажана і потрібна: картковий рахунок у Приватбанку: 5168 7422 3151 8121 на ім’я о. Йосафата.
3. Церковний КАЛЕНДАР на 2021 рік зі щомісячними поясненнями молитви “ОТЧЕ НАШ”
Всі ці книги і календарі будуть розповсюджуватися і гроші за них спрямовані на вікна для дитячого садочку “КОВЧЕГ”.
4) Є стаття на тему “Що робити з дітьми в час карантину?” – може стати корисною для багатьох батьків та опікунів.
5) о. Антоній Вацеба, ВС розказує про Посвяту Рабства Любові Пресвятій Богородиці згідно навчання св. Людовіка Марія Гріньон з Монтфорту.
6) Як любити ворогів? Роздумуємо над темою, чому Ісус закликає любити ворогів?
7) 10 порад християнам-виборцям 🙂 від мене бо вибори на носі 🙂 і – християни покликані голосувати як сумлінні громадяни.
І ще багато чого цікавого. Газету можна отримати в нашій парафії – взяти для себе і для своїх родичів та співпрацівників, аби лиш “народик” читав 🙂 і робив правильні висновки для життя. Від того, що потрапляє в нашу голову, залежить і наше життя. Тому ми готуємо для ВАС, дорогенький народику 🙂 нащ вісник і хочемо, щоб також ставали “місіонерами слова” – читали, розповсюджували і допомагали іншим у житті!
В нашому віснику можна також розмістити і рекламу – розказати нашим вірним – чим Ви займаєтеся і чим можете стати у пригоді і при потребі 🙂
Дякую за поширення (репост) інформації!!!

Вісник «Місіонери Слова», Новини парафії, Статті

  • Переглядів: 762