Парафія Святих Кирила і Методія

Проводи отця Петра Цідила – з Івано-Франківська до Краматорська!

День Покрова Пресвятої Богородиці – це особливий день для кожного українця, бо це день Захисника Вітчизни. Роль Богородиці в цьому «захисті» надважлива, бо якщо з нами Бог і Богородиця, то хто проти нас? Захист Божий та Покров Марії є дуже цінними моментами і в нашому духовному житті.

Для нашої парафіяльної спільноти – це день, коли в руки Богородиці поручаємо двох наших священиків і їхню нову місійну працю. Саме в цей день від’їхали на нову місію, на нове місце служіння два священики нашого Згромадження Воплоченого Слова о. Петро Цідило, ВС та о. Йосиф Порович, ВС. Під покровом Богородиці до Краматорська. Вже рік часу там допомагають о. Василю Іванюку, довголітньому місцевому душпастирю та капелану, своєю присутністю, молитвами, апостолятами дві сестри монахині нашої Чернечої Родини, с. Марія Євхаристії та с. Марія Боголюбива. А тепер їм на допомогу поїхало ще два священики місіонери.

Отець Петро Цідило був вірним, відданим і жертовним помічником у парафіяльному служінні протягом своїх перших років священства і від імені всієї парафіяльної спільноти дуже Йому за це вдячний. Він був завжди готовим допомогти без «філософствувань» і це велика ласка мати таких помічників на парафії і в монастирі. Наші вірні своєю жертовністю, молитвами і фінансами, підтримали майбутнє місце служіння наших священиків у Донецькому Екзархаті нашої Церкви.

Протягом останніх тижнів ми мали гарну нагоду проводити Отця Петра на нове місце служіння для слави Божої та добра нашого українського народу… Спільна молитва подячної Служби Божої, спільна трапеза і святкування з родиною і нашими вірними парафіянами…

Нехай Господь благословить, а Марія, Мати всіх священиків береже наших місіонерів 😉 А ми зі свого боку, помолімося, щоб вони мали силу і добру волю звіщати Слово Боже…

Новини парафії, Проповіді

  • Переглядів: 1242