Парафія Святих Кирила і Методія

На молитву до Зарваниці з’їхалися всі “воплоченці”! Дякуємо, МАРІЄ!

Паломництво ПОДЯКИ Богові та Пресвятій Богородиці у Зарваниці – це щорічний момент спільної молитви і святкування у Зарваниці, у Домі нашої Небесної Матері. Близько тисячі вірних християн, у супроводі священиків, братів монахів і сестер монахинь Чернечої Родини Воплоченого Слова зібралися у цьому святому відпустовому місці, щоб подякувати Богові за дар життя, за дар покликання, за дар Згромадження, у цьому ювілейному році 35-ліття заснування та 25-ліття служіння в Україні.

Цю молитву подяки очолив Владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архієпархії, який відслужив Божественну Літургію і сказав слова подяки і пошани в бік всіх членів Чернечої Родини Воплоченого Слова за їхнє служіння для Бога, для Церкви і для народу. Отець Антоній Вацеба,ВС, провінційний настоятель Згромадження в Україні, від імені всіх прочан подякував Владиці за Його служіння та готовність очолити нашу спільну молитву.

Паломники з’їхалися зі Скадовська (Херсонська область), з Вінниці, з Дубового та навколишніх сіл (Закарпатська область), з Тернополя, зі Львова, з Бурштина, з Івано-Франківська та області.

Спільна Божественна Літургія, Водосвяття, спільна трапеза і святкування, молитва Хресної Дороги і Вервиці… Це особливі моменти нашого паломництва.

Богу дякуємо за всіх священиків, братів семінаристів і братів новиків, за всіх сестер монахинь, за наших третьочинців і парафіян, за всіх наших вірних мирян. Богу дякуємо за цей прекрасний день!!!

Просимо всіх Вас, молитися за витривалість у покликанні всіх Богопосвячених осіб а також за нові покликання до священичого і монашого стану… Ваша молитва для всіх нас дуже важлива!!!

Новини парафії, Новини УГКЦ

  • Переглядів: 933