Парафія Святих Кирила і Методія

ЗВЕРНЕННЯ до парафіян в часі ВІЙНИ! УВАГА на 10 моментів.

ЗВЕРНЕННЯ В ЧАСІ ВІЙНИ ДО ВІРНИХ ПАРАФІЯН І ПРИХОЖАН НАШОГО ХРАМУ

Дорогі наші парафіяни і прихожани нашого храму, в цей непростий час для нашої Батьківщини – час війни з боку агресора нашої землі, хочу запевнити Вас у постійній молитві, яка триває у нашому храмі в наміренні за припинення війни, за мир і спокій у нашій Батьківщині та за здоров’я і міцність духу наших захисників. Молимося з ВАМИ і за ВАС!

 

ОДНОЧАСНО, БАЖАЮ ЗОСЕРЕДИТИ ВАШУ УВАГУ НА 10 МОМЕНТАХ: БУДЬМО УВАЖНІ!

 1. Час війни, в якому ми перебуваємо від 2014 року і до сьогодні – це особливе випробування для нашого народу, який є народом боголюбивим і миролюбивим, однак зазнає атаки з боку свого сусіда. Стараймося бути миротворцями, однак пам’ятаймо про святий обов’язок захищати нашу Батьківщину і працювати для її спільного добра таким способом, як хто вміє і як хто може.

 

 1. Війна – це диявольська річ, і тому ми не маємо морального права розв’язувати війни, ми просто виборюємо наше природнє право жити мирно на нашій рідній землі, захищати її від агресора і старатися про її розвиток. Любити Україну означає любити українців!

 

 1. В час війни всі богослужіння відбуваються стабільно в храмі і через он-лайн трансляції на нашому Youtube каналі Josafat Boykohttps://www.youtube.com/channel/UCz0j4soYp3KcKE-AJH20sTQ – на який запрошую підписуватися і поширювати серед своїх знайомих і друзів, які з різних причин не зможуть виходити з дому, але матимуть можливість молитися на відстані. Якщо би була необхідність закрити храм, то ми все ж-таки старатимемося (доки зможемо) транслювати молитви.

 

 1. Прошу всіх наших вірних посвячувати час на молитву вдома – зі всіма присутніми: заохочуємо молитися приватні молитви, молитви до Святого Архистратига Михаїла, молитву на Вервиці, Ісусову Молитву, читати Святе Письмо, Псалтир, Молебні і Акафісти в наміренні за припинення війни, за перемогу і за наших захисників і завжди при цьому пам’ятаймо слова Ісуса Христа: «Коли Бог за нас, хто проти нас» (Рим 8,31) і «Хай не тривожиться серце ваше!» (Ів 14,1).

 

 1. Всіх наших вірних просимо по можливості приступити в ці дні до Таїнства Покаяння Сповіді і приймати Святе Причастя, бо для нас, віруючих християн, – це є Тіло і Кров Ісуса Христа під видами хліба і вина і воно є джерелом нашої сили та захистом перед усіма ворогами. Хто би хотів прийти до Сповіді, то просимо звертатися в будь-який час доби.

 

 1. Особливо заохочуємо прийти на молитву, на благословення, до Сповіді і до Святого Причастя всіх тих, хто відправляється до війська, хто йде захищати нашу свободу і незалежність.

 

 1. В часі війни ми перестали «дзвонити» (вмикати церковні дзвони) перед богослужіннями, оскільки в цей час дзвони служать в нашій парафії як «сирени» в узгодженості з церковною та міською владою. Тому, у випадку, коли Ви чуєте дзвони – то знак, що в місті «тривога» і увімкнені сирени, а відповідно, треба ховатися в безпечне місце.

 

 1. Наше цокольне приміщення храму – так званий «ОРАТОРІЙ» служить для жителів нашого масиву наших парафіян, як «бомбосховище» і в ньому в особливі тривожні моменти збройних атак можна сховатися (не допусти, Господи Боже, цього).

 

 1. При будь-якій потребі допомоги чи бажанні і можливості допомогти, прошу звертатися прямо до мене і ми старатимемося, в міру наших можливостей, вирішити ці чи інші питання. Якщо комусь важко чи страшно, то прошу прийдіть на розмову чи просто зателефонуйте і розкажіть про свої переживання. Будьмо уважні на потреби наших рідних, близьких і сусідів – телефонуймо їм і будьмо готовими допомогти будь-яким способом.

 

 1. Пам’ятаймо, що в часі війни ми повинні бути уважними, послушними і стриманими: слухати вказівок влади, не панікувати, не поширювати неперевіреної інформації (правдиву інформацію про війну треба поширювати – на різних мовах і з допомогою соціальних мереж – серед наших рідних і знайомих, особливо тих, які проживають за кордоном). Особливо хочу нагадати всім – дотримуватися біблійного правила «Благословляйте, не проклинайте» (Рим 12,14), бо в такому часі злість, злоба і бажання помсти може закерувати людиною, однак саме наш особистий зв’язок з Господом та Божа благодать повинні нам допомогти тримати себе в руках, бо перед нами велика відповідальність зберегти нашу Батьківщину вільною і в майбутньому жертовно працювати для її відновлення і розвитку! З НАМИ БОГ! Божого Вам благословення!

о. Йосафат Бойко, ВС

Новини парафії

 • Переглядів: 450