Парафія Святих Кирила і Методія

Проголосуйте за наш проект №34 у “Бюджеті участі” якнайскоріше :)

Дорогі друзі, а Ви чули про таке “БЮДЖЕТ УЧАСТІ”? Це дуже цікаво … голосуйте …

Це така програма реалізації – фінансування за кошти міського бюджету – різноманітних проектів для добра громади чи певної категорії осіб – дітей, молоді, дорослих, літніх людей… Тому Ваша участь є також важлива. Ця ідея – це чудова думка для активізації людей у нашому суспільстві, які звикли, що будь-яка справа “ТО-СЯ ЗРОБИТЬ”, але насправді за будь-якою справою стоїть праця, часто невидима, активних людей, тому я надіюся на ВАШУ активність… проголосуйте за наш проект і попросіть ВАШИХ друзів зробити такий подарунок 🙂 – ПР-34/20… А я за ВАС буду молитися – ОБІЦЯЮ! Дякую.

Я прошу ВАС допомогти мені у голосуванні за наш парафіяльний проект під назвою: “Опалення дошкільного навчального закладу “Християнський дитячий садочок “Ковчег”.

Наш проект є на сайті і він чекає на Ваші голоси з 10 по 27 березня. Не будьте байдужими, Ваша активність у цьому питання – це велика домомога для нашої спільноти!

1) Через ЦНАП з паспортом та ідентифікаційним кодом;
2) Через “Приват 24” і через інтернет (після фотографій є внизу кнопочка “ГОЛОСУВАТИ”) за посиланням: http://bu.mvk.if.ua/projects2020/80765

Номер проекту: ПР-34/20
Дата надходження: 24.02.2020
Автор проекту: Бойко Василь Петрович (о. Йосафат)
Тип проекту: Великий проект
Вид проекту: Локальний
Категорія проекту: Освітні проекти
Напрямок проекту:
Місце реалізації завдання: вул. Парафіяльна б̸н, масив Долішній Лан, с. Крихівці

ПРОБЛЕМА, на вирішення якої спрямований проект:

Наша громада с. Крихівці, вже два роки поспіль, під егідою парафії Святих Кирила і Методія будує дитячий садочок «Ковчег», який має спрямування християнсько-патріотичного виховання. За ці два з половиню роки ми спромоглися впорядкувати питання земельної ділянки та побудувати два поверхи садочку. Нам сприяла і Крихівецька Сільська Рада і різні доброчинці нашої парафії, яких ми активно шукаємо і багато людей беруть участь у наших соціальних проектах. Цей дитячий садочок є дуже важливим проектом для нашої території, оскільки у цілому масиві «Долина» немає жодного ДНЗ і наша парафія є єдиним пунктом культурного та духовного дозвілля. Тому ми маємо велику надію на Вашу допомогу, щоби встановити опалення сучасного зразку.

МЕТА проекту:
Ми маємо ціль встановити сучасне опалення для нашого дошкільного навчального закладу. Оскільки у нашій парафії, до якої належить частина земель села Крихівці, частина дачних ділянок села Загвіздя та частина вулиці Набережної ім. В. Стефаника м. Івано-Франківська, не має жодного ДНЗ, школи та центру дозвілля, тому наша парафія є пунктом об’єднання всіх дітей і молоді у нашому масиві. Опалення ж, звичайно, є необхідною умовою для нормального функціонування дитячого садочку.

Потенційні користувачі проекту:
діти, сім’ї з дітьми, потребуючі родини з дітьми

РЕЗУЛЬТАТИ проекту:
Ми плануємо встановити один сучасний котел для опалення нашого дитячого садочку, згідно норм газопостачання та опалення. На даний час ми йдемо до перекриття нашого садочку.

Новини парафії

  • Переглядів: 667