Парафія Святих Кирила і Методія, УГКЦ, якою опікуються Отці Згромадження Воплоченого Слова належить до Івано-Франківського деканату (протопресвітеріату) Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ і знаходиться на території с. Крихівці Івано-Франківської Міської Ради (масив Долина). До парафіяльної спільноти належать вірні, які проживають на території масиву «Долина» села Крихівці, на території колишніх дачних ділянок с. Загвіздя аж до річки і по вул. Набережній міста Івано-Франківська від нашого масиву аж до газової заправки.

У 2004 р. владика Софрон Мудрий, ЧССВ створив парафію Свв. Рівноапостольних Кирила і Методія в тому районі на окраїні міста Івано-Франківська, де знаходився Новіціатський дім Блаженномученика Григорія Хомишана. І поручив цю парафію під опіку Отців Згромадження Воплоченого Слова. Велика та незабутня подія в історії нашого масиву та житті всіх його мешканців відбулася 10 березня 2004 року, коли преосвященний владика Івано-Франківської Греко-Католицької Єпархії Кир Софрон Мудрий, ЧСВВ, вирішив створити нову парафію в межах території с. Крихівці – масиву «Долина». За Божим вподобанням нам пощастило бути під покровом славних братів Кирила і Методія, учителів та апостолів слов’янських народів, які євангелізували та охрестили люд давніх слов’янських країн та їх культуру. Сучасне подвижництво нашого Згромадження Воплоченого Слова є, у певному сенсі, продовженням історичної місії свв. Кирила і Методія. Вони, без сумніву, допоможуть нам відродити та охрестити свою епоху.

У тому ж році (2004 р.) було посвячено хрест і започатковано проект будівництва парафіяльного храму.

11 березня 2004 р. правлячий єпископ Івано-Франківської Єпархії УГКЦ затвердив проектні пропозиції монастирського храму для парафії свв. Кирила і Методія.

Початки, як завжди, були дуже скромні, але протягом десяти років ми бачили, як кількість парафіян збільшилася, бо у масиві поселялися нові жителі.

Першим настоятелем парафії було призначено о. Фернандо Браво, ВС, а з березня 2007 року і по нинішній день парохом є о. Йосафат Бойко, ВС. За катехизацію на парафії відповідають сестри Воплоченого Слова.

24 травня 2004 р. владика Софрон Мудрий поблагословив наріжний камінь храму. На цій події були присутні і гості Згромадження з Італії, які приїхали в Україну з нагоди ієрейських свячень о. Йосафата Бойка: оо. Данель Сіма та Карлос Перейра, ВС.

29 червня 2007 року монастир Воплоченого Слова у Крихівцях відвідав кардинал та епископ-емерит Вашингтону Теодор МакКаррік. У монастирській каплиці з нагоди тридцятиліття своїх єпископських свячень він відправив Святу Літургію. Також кардинал поблагословив котлован для будівництва храму рівноапостольних Кирила та Методія.

У травні 2008 року протягом 3 днів перед парафіяльним святом було проведено першу парафіяльну місію, яка закінчилася на храмовий празник. У цей день було посвячено каплицю Богородиці Помічниці Християн біля воріт монастиря.

23 травня 2009 року єпископ-емерит Софрон Мудрий освятив Ораторій святого Дона Боско (Ораторій — це місце, де збираються діти та молодь для молитви, розмови, катехизації, занять та ігор. Від лат. oro — говорю, молю. — Прим. ред.)

6 квітня 2009 р. парафію відвідав Кир Володимир Війтишин. Владика був присутній на вечірні свята Благовіщення у монастирі оо. Воплоченого Слова у Крихівцях. З нагоди 25-ліття Згромадження єпископ поблагословив пам’ятну ікону Благовіщення при вході до монастиря. Ця ікона і надалі залишається при монастирській обителі і всі, хто входять до монастиря мають нагоду бачити зображенн Воплочення.

19 січня 2010 року було освячено новий Хрест біля будівництва Храму, так як старий був зламаний через погодні умови.

Парафіяльний храм, будівництво якого було розпочато у червні 2007 року, урочисто було освячено 2 червня 2013 рокі за участю 4-х єпископів — Митрополита Володимира (Війтишина), Владики Софрона (Мудрого), Владики Тараса (Сеньківа), Владики Гліба (Лончини).