Парафія Святих Кирила і Методія

ДО НАС ПРИЇДЕ ПАТРІАРХ!

Дорогі друзі!

Хочемо поділитися з Вами гарною новиною – наша ПАРАФІЯЛЬНА СПІЛЬНОТА І ЧЕРНЕЧА РОДИНА ВОПЛОЧЕНОГО СЛОВА перебуває в радісному і молитовному очікуванні Глави і Отця нашої Церкви – Блаженнішого Святослава…

Разом з нашим Патріархом завершимо ЮВІЛЕЙНИЙ РІК Фатімських Об’явлень. Саме Патріарх освятить чудову ікону-мозаїку Фатімської Богородиці. ВСЕ ЦЕ з Божою допомогою, відбудеться 22 грудня 2017 року о 10 годині. То зима!!! Одягайтеся і взувайтеся добре, але точно приходіть…

Дякуємо Богові за таку гарну новину. Запрошуємо всіх бажаючих на спільну молитву!!! Одночасно просимо молитовно підтримати нас у підготовці до такої неординарної події.

В одному зі своїх інтерв’ю з Ольгою Хворостовською для газети “Львівська Пошта”, Блаженніший Святослав сказав дуже гарні слова, що означає на практиці Отець, беручи до уваги офіційний титул ГЛАВА І ОТЕЦЬ Церкви:

“Найперше це означає, що я маю дуже багато дітей, дітей нашої Церкви, які живуть по цілому світі. Це означає, що я відчуваю свій обов’язок щодо них, що я маю бути поруч. Коли владики покликали мене очолити нашу Церкву, то в своєму першому інтерв’ю я пообіцяв, що відвідаю всіх. Я невтомно відвідую наші парохії, наші єпархії, наші громади по цілому світу. Щиро скажу, що лише зараз розумію, якою великою є наша Церква. Вже шостий рік відвідую і ще всіх не відвідав, ще багато хто на мене чекає.
Дуже важливо, щоб наші люди по цілому світу відчули, що теж мають батька, мають до кого звернутися. А я зі свого боку, користуючись цією нагодою, хочу подякувати всім дітям нашої Церкви, нашим вірним в Україні і по цілому світу, які на мене чекають! Я вже казав, що батько має потребу розуміти і відчувати, що він потрібний всім своїм дітям, і мені мої вірні це чітко нагадують. Мені дуже приємно, що я можу послужити нашим людям, синам і донькам нашої Церкви”

Новини парафії, Новини УГКЦ

  • Переглядів: 1613