Дорогі наші парафіяни, друзі, знайомі і просто доброчинці!

У нашій парафіяльній діяльності я часто звертаюся за допомогою. Колись ми з Вами разом збирали кошти для будівництва храму.  З Божою допомогою нам вдалося це зробити. Згодом ми почали опікуватися зведенням монастирсько-парафіяльного центру ім. Святого Папи Івана Павла ІІ. І ми вже з Вами можемо радіти від того, що Центр функціонує, розвивається, у ньому багато люду і різних діяльностей відбувається…

І в нас знову новий проект: дитячий садочок “КОВЧЕГ”. Це грандіозний проект як для парафіяльного рівня, але ми з Вами разом – це велика сила. Наша спільнота завжди відзначалася тим, що ми хотіли творити, і завжди щось нового. І дитячий садочок – це щось дуже властиве діяльності церковної спільноти, бо це прямий обовязок християн – піклуватися про виховання діточок.

На даний час завершуються паперові справи, а відтак, хочемо розпочати вже саме будівництво, отримавши необхідні дозвола. Тому прощу ВАС, дорогі парафіяни, друзі, знайомі, прихожани: підтримайте нас. Я щиро вірю, що мої чисті і прозорі наміри поблагословить Господь, і, якщо на це є Його свята воля, то мені разом з Вами вдасться зробити задумане. Господь дійсно дуже сильно допомагає і посилає у свій час все потрібне. Нехай буде благословенний Господь!

Реквізити для пожертв

Чоловічий Монастир Воплоченого Слова Івано-Франківської Єпархії УГКЦ. Код 25597817.

Розрахунковий Рахунок №26003300031769 у ПАТ Ідея Банк, м. Івано-Франківськ, МФО 336310.

Картковий рахунок у Приватбанку: 5168 7422 3151 8121 на ім’я о. Йосафата: Бойко Василь Петрович з позначкою “Добровільна пожертва на КОВЧЕГ”

Дякую. Нехай Вас благословить Господь, щоб Ви ще довго і довго могли творити добро і допомагати іншим!