Дорогі християни!

У ці святкові дні, коли згадуємо таїнство Воскресіння Христового, відвідуємо наші храми, беручи участь у пасхальних богослужіннях, коли відвідуємо наших рідних і близьких, ділячись радістю цього «свята над святами і торжества всіх торжеств», прийміть і наші щиросердечні привітання – від серця до серця.

Нехай Воскреслий із мертвих Христос, котрий з’являючись учням сказав «Мир Вам!» (Ів 20,19), «Радуйтеся» (Мт 28,9) і «Не бійтеся!» (Мт 28,10), також і для кожного з нас буде єдиною і незамінною підтримкою в складних життєвих ситуаціях, потіхою у моменти розпачу та безнадії, миром у хвилини неспокою і тривоги, радістю у щасливі хвилини нашого земного буття. Христос після воскресіння з мертвих докоряв своїм учням за «їхнє невірство та твердосердя, що не повірили тим, які бачили його воскреслого з мертвих» (Мк 16,14), а також дав наказ «Ідіть же по всьому світу та проповідуйте Євангелію всякому творінню» (Мк 16,15). Тому і я, від імені всіх священиків, сестер монахинь і всіх вірних нашої парафії Святих Кирила і Методія, вітаю Вас і бажаю, щоб Господь обдарував Вас твердою вірою в Господа Бога, у святі таїнства Церкви Христової, щоб ми ніколи не соромилися Христа і свідчили перед іншими нашу віру нашими ділами і християнським життям.

Дякую Вам за все і чекаю у нашому храмі для спільної молитви! Вже відтепер запрошую ВАС на святкування нашого храмового празника 26 травня 2019 року.

 

о. Йосафат Бойко, ВС