Малі місіонери зібрали невеличку пожертву для потребуючих дітей
 
У нашій парафії святих Кирила і Методія започатковане папське діло “Місійне Дитинство”. Це така собі папська організація, яка має за ціль виховувати дітей у дусі євангелія та любові до ближніх, зокрема дбати за дітей у потребі. Сестра Марія Оранта щотижня проводить заняття з маленькими діточками, які моляться, бавляться, вчаться різних речей про Бога і чинять маленьку милостиню.
 
Діти – місіонери мають три обов’язки:
– молитися за дітей всього світу;
– старатися працювати у чеснотах, тому кожного тижня мають одну постанову і стараються її виконувати;
– також вчитися ділитися з іншими, тому протягом тижня діти заощаджують гроші і приносять на Місійне Дитинство, щоби кинути до спільної скриньки.
 
Кожного року ми збираємо кошти для потребуючих дітей якоїсь країни.
Цього року ми збирали кошти для дітей з Південно – Африканської Республіки.
 
Діти двох груп місійного дитинства: «Ангелята» 5-7 років і «Світлоносці» 8-10 років кожної суботи і неділі приносили свої заощадження. Насправді було вражаюче, як деякі діти серйозно до цього поставилися, бо не було такого тижня, щоб вони щось не пожертвували.
 
Цієї неділі ми нарешті відкрили нашу скриньку.
Оскільки в середу ми маємо передати ці кошти і фотографії дітей, які робили пожертви, Папському Нунцію (представнику папи в Україні) в Київ, а Ннцій до Різдва Христового, тобто 25 грудня – Папі Франциску.
Було не так багато часу на збірку коштів (лише чотири місяці). Може ці гроші не така велика сума, але це кошти, які назбирали наші діти для інших дітей.
 
Нехай цей дитячий жест буде для всіх нас прикладом, як ми маємо серйозно ставитись до потреб інших.
 
Нехай живуть малі місіонери!