31 грудня – останній день року у нашій парафії дуже цікавий. Вже декілька років поспіль ми його святкуємо разом з парафіянами. Це день подяки, це день спільної молитви, це день підсумків прожитого року…

Насправді цей рік 2017 – це дуже особливий час Божих благодатей та особливих подрунків, які є такими ніжними дотиками Божого Провидіння.

Подячний Молебень до Христа Чоловіколюбця очолив наш Митрополит Володимир у співслужінні наших священиків. Церква переповнена людьми, серед яких так багато знайомих та рідних поглядів, радісних і доброзичливих, осіб, які люблять Бога, Церкву і парафію…

Митрополит Володимир привітав всіх присутніх з прийдешніми святами Нового року та Різдва Христового і побажав миру для кожного присутнього і для нашої Батьківщини. А також нагадав, про таку неординарну подію, за яку важливо бути вдячними Богові – як візит на парафію Патріарха Святослава.

о. Йосафат подякував Митрополиту за Його присутність і подарував ікону Богородиці. У своєму слові зазначив, що цього разу ми не маємо що освячувати, бо вже все освятив Блаженніший Святослав, а побажав, щоб Богородиця, яка забражена на іконі опікувалася служінням Архієрея, яке є досить непростим і яке потребує материнської опіки Матері Божої.

Опісля Митрополит відїхав до Архікатедрального Собору на подячну молитву, а о. Йосафат підбив підсумки пасторального та господарського парафіяльного життя. Своє слово розпочав з читання євангельського уривку про візит Ісуса Христа в дім Симона фарисея і про присутністьу цьому домі жінки грішниці. Ці слова мають стати дороговказом на наступний 2018 рік – старатися “любити”, бо хто любить, тому прощається багато, а не бути фарисеями, які здатні критикувати – думати зле, писати зле, очорнювати, зневажати, ображати. Саме цим переповнений сучасний світ і наша Батьківщина, а ми християни покликані любити конкретними вчинками і так змінювати цей світ і наше життя. Наша віра має свідчити перед іншими про інший стиль життя і до цього покликані всі наші парафіяни.

Опісля священик звернув увагу на дві історичні події минулого 2017 року, які не маємо права забувати – завершення будівництва та освячення Парафіяльно-монастирського центру (19 квітня) та візит Патріарха Святослава до нашої парафії (22 грудня). Подяка з уст настоятеля линула до отців помічників Петра Цідила та Василя Харкавого (який на даний час служить в Омську), сестер монахинь, які катехизують дітей у парафії Марії Благовіщення та Марії Оранти, семінаристів з єпархіальної семінарії Павла Баланюка, Любомира Дубея та Романа Бойцанюка, паламаря Романа Зубрицького, дяків Василя та Михайла та всіх, хто допомагає і дбає за красу храму і всю господарку, яка кожного року зростає… “Багато, дуже багато рук допомагають у всьому, що стосується парафіяльного життя… Нехай ці руки ніколи не втомлюються чинити добро”.

Відтак святкування завершилося спільною трапезою у парафіяльному центрі, де наші вірні принесли все, що необхідно для святкого столу: такий у нас звичай – кожна родина несе пляцок або тацу канапок, а окрема група парафіян дбає про глінтвейн.

БОГУ дякуємо за ВСЕ і за ВСІХ, хто приходив до нас на спільну молитву і хто був присутній у цей особливий момент подяки!!! ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!